Masażyści


Masażyści

Masaż tajski jest szczególną formą odprężenia i relaksu. Masażysta musi nie tylko posiadać odpowiednie umiejętności i kwalifikacje, ale winien być wręcz przesiąknięty orientalną kulturą, aby móc poczuć jej wyjątkowość i wykorzystać niewyobrażalny potencjał.

Nasi masażyści zostali wybrani spośród wielu kandydatów. Sugerowaliśmy się ich doświadczeniem, kompetencjami, wiedzą, ale też braliśmy pod uwagę ich pasję i zamiłowanie do tajskiej kultury. Są więc to specjaliści od tajskiego masażu, które kształciły się w samej ojczyźnie tajskiego masażu, czyli Tajlandii. To w tamtym kierunku udaliśmy się, aby odnaleźć dla Was najlepiej wykwalifikowanych w tym kierunku pracowników.


Waranya
doświadczona masażystka, dzieląca się swoją wiedzą z innymi od 16 lat

Z ponad 60 osób, które przeegzaminowaliśmy, w Tajlandii dostrzegliśmy ogromny talent - dyplomowana nauczycielka tajskiego masażu z ponad 16 letnim doświadczeniem i rekordem wyszkolonych ponad 300 renomowanych masażystów, którzy do chwili obecnej pracują w najbardziej znanych i ekskluzywnych salonach SPA na całym świecie.

Czytaj więcej

Wanna
dyplomowana masażystka z ośmioletnim doświadczeniem

Jest absolwentką szkoły Thai Traditional Medical Services Society. Wanna jest miłą, skromną kobietą, niech Państwa jednak nie zmyli jej niewielki wzrost, posiada olbrzymią siłę w rękach.

Czytaj więcej

Som
dyplomowana masażystka z wieloletnim doświadczeniem

Som podobnie jak Wanna ukończyła szkołę Thai Traditional Medical Services Society. Som ukończyła tą znakomitą szkołę jedynie dla formalnego potwierdzenia jej naturalnych i wrodzonych zdolności.

Czytaj więcej

Om
dyplomowana masażystka z wieloletnim doświadczeniem

Om w tym samym roku co Mek skończyła prestiżową szkole tajskiego masażu Thai Traditional Medical Services Society. Odebrała także dyplom z wyróżnieniem. Om od razu po zdobyciu wyksztalcenia polecona jako jedna z najlepszych absolwentek zaczęła praktyki w najlepszych salonach SPA w Bangkoku pod okiem znakomitych Mistrzów tajskiego masażu.

Czytaj więcej

Mek
dyplomowany masażysta w wieloletnim doświadczeniem

Jest absolwentem jednej z najlepszych szkol tradycyjnego tajskiego masażu Thai Traditional Medical Services Society. Przedmiotową szkołę ukończył w 2012 roku z wyróżnieniem, a w pracy dyplomowej udowodnił że posiada kunszt wykonywania jednej z najcięższych technik tajskiego masażu tj sztuki masażu przy użyciu młotka i dłuta(hammer massage).

Czytaj więcej

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!REZERWACJA ONLINE
Top