NOWOŚĆ! Masaż dla kobiet w ciąży

Wyjątkowy prezent na Dzień Kobiet!
3 marca 2017
Podziel się swoją opinią i otrzymaj 10% rabatu!
4 maja 2017

Masaż dla Kobiet w ciąży przygotowuje ciało kobiety do kolejnych etapów ciąży i porodu.

Celem masażu jest zmniejszenie obrzęków, napięć i dolegliwości bólowych w okolicach podlegających nadmiernemu obciążeniu: barki, kark i szyja, grzbiet - szczególnie w odcinku lędźwiowo - krzyżowym, kończyny dolne i stawy kończyn dolnych. Masaż poprawia samopoczucie, usuwa napięcie oraz dodaje energii. Dodatkowo stymuluje krążenie, co daje efekt uspokajający lub wzmacniający. Regularny masaż podczas ciąży pomaga się odprężyć i zmniejsza zmęczenie, a także łagodzi niedogodności w okresie ciąży.

Tajski masaż

Tradycja masażu tajskiego liczy sobie już ponad 2500 lat. Za jego prekursora, jak wskazuje legenda, uważa się osobistego lekarza buddy ShivagoKomarpaj. Trzeba jednak wspomnieć, że obecna technika jego wykonywania różni się od tej, jaką wykorzystywano w 500 r p.n.e. Można w niej dostrzec wyraźne wpływy kultury Indii oraz Chin, jak również elementy jogi, akupresury i refleksologii.

Dlaczego AmariSPA?

Amari to nie tylko SPA, w którym można poddać się profesjonalnym masażom, wywodzącym się z kultury orientu, ale również miejsce, gdzie czuć jego zapach, pozytywną aurę i niesamowitą energię, dzięki której masaż stanie się nie tylko lekiem dla ciała, ale też dla duszy. Jesteśmy pierwszym salonem masażu tajskiego w Częstochowie i jednocześnie jedynym takim, w którym pracują profesjonalni masażyści kształcący się w samej Tajlandii.

REZERWACJA ONLINE
Top